facebook

facebook

Megosztás:

Lehmann Csongor bronzérmes a junior triatlon Európa-bajnokságon

Idén Kitzbühel adott otthont a ETU Triatlon Európa-bajnokságnak, ahol több kategóriában is érdekelt volt a magyar csapat. A legjobb eredményt Lehmann Csongor érte el, aki 3. helyen zárta a junior férfi futamot.

A felnőtt nők mezőnyében Kovács Zsófia az előkelő 9. helyen ért célba, míg az élete első felnőtt EB-jét teljesítő Bicsák Bence 37. lett az elit férfiak futamában.

triatlon-eb-2017-magyar-csapat

A junior lányok esővel és bukásokkal tarkított versenyében Putnóczki Dorka 24., Mátyus Lili 30. Soós Fanni 39. helyen végzett. A junior fiúk futama hozta magyar szempontból a legjobb eredményt, itt Lehmann Csongor bronzérmes lett, és Soós Gergő is a nagyon előkelő 6. helyen futott be. Ugyanebben a kategóriában Arany Attila 43. lett, Papp Tamás pedig 48. helyen fejezte be a versenyt.

paratriatlon-eb-2017

A paratriatlon futamokon PTS-5 kategóriában a férfiaknál Boronkay Péter a 7., Lévay Petra a 6. helyen végzett.

1-es2-es3-as4-es5-ös (Még nincs értékelve)